Wirginia (wokal, konferansjer)Wirginia
(wokal, konferansjer)

Przygodę ze śpiewem rozpoczęła już w wieku 7 lat. Brała udział w wielu konkursach muzycznych, zdobywając czołowe miejsca. Kolejnym etapem było rozpoczęcie nauki śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury w Kielcach pod okiem najlepszych instruktorów. Lata pracy nad edycją głosu umożliwiły start w 9-tej edycji „Must Be The Music”. Niesamowita energia i ciepły głos przyciąga uwagę wielu osób. Znakomicie radzi sobie z utworami każdego gatunku w szczególności z obcojęzycznymi

 

Piotrek (instrumenty klawiszowe, wokal)Piotrek
(instrumenty klawiszowe, wokal)

Człowiek  „orkiestra”  z muzyką  związany jest odkąd pamięta. Można powiedzieć, że urodził się muzykiem. Talent odziedziczył po dziadku. W wieku ośmiu lat  rozpoczął naukę gry na akordeonie, jako 12-letni chłopak  zainteresował się instrumentami  perkusyjnymi. Ukończył podyplomowe studium muzyczne na wydziale instrumentalnym. Smakosz akustyczny.

 

Kamil (instrumenty dęte)Kamil
(instrumenty dęte)

Saksofonista z bogatym doświadczeniem estradowym, przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 13 lat pod okiem doświadczonych muzyków z orkiestr dętych. Od 16 -go roku życia kształci się w Szkole Muzycznej II-go stopnia w Kielcach. Z zespołem 4w1 związany od 2012 r. Doskonale odnalazł się w popularnej muzyce rozrywkowej.

 

Hubert (gitara, wokal)Hubert
(gitara, wokal)

W szkole średniej zaczął pobierać lekcje gry na gitarze, a  z biegiem czasu, gitara okazała się zajęciem pochłaniającym większość wolnego czasu i stała się jego pasją. Początkowo związany z zespołami rockowymi doskonale radzący sobie w utworach popularnych. Od dłuższego czasu gitarzysta zespołu 4w1.

 

Krystian (instrumenty dęte)Krystian
(instrumenty dęte)

Najmłodszy członek zespołu. W wieku 10 lat rozpoczął naukę gry na trąbce. W wieku 11 lat rozpoczął przygodę sceniczną w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej. Od roku wzbogaca brzmienie zespołu 4w1. Nie trudno zauważyć, że muzyka to jego pasja. Niesamowity słuch muzyczny wyjawia w duecie z saksofonem.